21e7b2a5-9433-4603-9799-05179ff2dd97-scaled.jpg

Zainwestuj w swoje zdrowie, kondycje i samopoczucie!Owoce jagody są smaczne i zdrowe zarówno na surowo jak i w przetworach (dżemach, sokach czy deserach).

Zapraszamy do współpracy nie tylko odbiorców indywidualnych, ale również hurtownie, sklepy, cukiernie, firmy kosmetyczne, farmaceutyczne.

Mrożone owoce

Mrożenie jagody kamczackiej odbywa się zaraz po jej zbiorze i dokładnym sortowaniu. Tylko dojrzałe owoce o najwyższej jakości trafiają do chłodni. Świetnie nadają się do produkcji soków, dżemów, konfitur, jogurtów, a także jako dodatek do musli, lodów, shaków itp.

  10 kg

62 kartony

Sok z jagody kamczackiej 100%

Sok bezpośrednio wyciskany tylko z dojrzałych owoców jagody kamczackiej, nie z koncentratu (NFC – not from concentrate). Pasteryzowany w niskich temperaturach, dzięki czemu zachowuje wszystkie wartości odżywcze i smak świeżych słodkich owoców. Bez dodatku cukru! Pij 100 ml dzienne, aby dostarczyć swojemu organizmowi odpowiednią dawkę antyoksydantów i witamin oraz aby skutecznie zachować zdrowie i energię.

0,25/0,7/3 l

24 / 6 / 1 sztuk

48 / 80 / 196 kartonów

Sok z jagody kamczackiej z jabłkiem Golden 100% NFC

Sok bezpośrednio wyciskany tylko z dojrzałych owoców jagody kamczackiej ze słodkimi jabłkami Golden, nie z koncentratu (NFC – not from concentrate). Pasteryzowany w niskich temperaturach, dzięki czemu zachowuje wszystkie wartości odżywcze i smak świeżych słodkich owoców. Bez dodatku cukru! Pij codziennie przed posiłkiem i zawsze kiedy poczujesz pragnienie. Sok dostarczy Twojemu organizmowi odpowiednią dawkę antyoksydantów i witamin. Pobudza do działania i świetnie smakuje

0,25/0,7/3 l

24/6/1 sztuk

48 / 80 / 196 kartonów

Dżem z jagody kamczackiej

Pewnie ciężko w to uwierzyć, ale nasz dżem z jagody kamczackiej zawiera tylko owoce i odrobinę cukru! 100 g dżemu produkujemy z 80 g świeżych owoców jagody kamczackiej. Dżem z jagody kamczackiej jest bardzo aromatyczny. Świetnie smakuje na kanapkach, jako nadzienie w bułkach i rogalikach, w porannej owsiance lub domowych wypiekach.

220g

24 sztuki

56 kartonów

Dżem z jagody kamczackiej z truskawkami

Głęboki i wytrawny smak jagody kamczackiej przełamaliśmy słodkimi, dojrzałymi truskawkami. Wspaniałe połączenie. Dżem pachnie latem! Można go jeść w połączeniu z chlebem z masłem i z białym serem, jako nadzienie w bułkach i rogalikach, w porannej owsiance lub domowych wypiekach.

220g

24 sztuki

56 kartonów