Produkty z Jagody Kamczackiej

W naszej ofercie dostępny jest szeroki wybór przetworów z jagody kamczackiej. Mogą Państwo nabyć świeże i mrożone owoce, dżemy, soki, nalewki i nie tylko. Dostępne produkty mogą stać się ważnym elementem wielu posiłków, zapewniając całą masę składników korzystnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nasze owoce

Nazwa jagoda kamczacka może być myląca, ponieważ ta roślina to nie jagoda, ani nawet nie borówka, a wiciokrzew. Jej prawdziwa nazwa to suchodrzew jadalny, jednak w naszej kulturze przyjęła się jej potoczna nazwa. Chociaż w Polsce jest nadal mało znana, z roku na rok zyskuje na popularności.

Rośliny te przybyły do nas z Rosji, jednak zakres ich naturalnego występowania byłby trudny do określenia. Od wieków były one znane Chińczykom i Japończykom, którzy uważali je za przysmak oraz stosowali w medycynie ludowej. Na większą skalę zaczęto ją uprawiać dopiero w XX wieku.

Jej owoce są powszechnie doceniane ze względu na to, że zwierają wiele antyoksydantów, witaminy C, kwasu askorbinowego oraz innych pierwiastków, takich jak wapń, fosfor, magnez czy potas. Ceni się je również jako bogate źródło związków fenolowych.

Szeroka oferta różnorodnych produktów

Jagoda kamczacka z roku na rok zyskuje na popularności, ponieważ zawiera wiele cennych składników, a do tego może być wykorzystana przy produkcji różnorodnych przetworów. W naszym asortymencie dostępne są pyszne, naturalne soki oraz dżemy, a także wina, likiery i nalewki. Posiadamy również mrożone oraz świeże owoce. Poszczególne produkty mogą służyć np. jako składnik wielu deserów, ciast czy koktajli.

Nasza uprawa oraz późniejsze procesy produkcyjne są projektowane w taki sposób, by były ekologiczne, a gotowe produkty były zdrowe i najwyższej jakości. Dokładamy starań, by nasze przetwory były naturalne i nie zawierały konserwantów. Jeśli chcesz cieszyć się smakiem owoców uprawianych w ekologiczny sposób, bez stosowania chemicznych nawozów, czym prędzej zapoznaj się z naszą ofertą zawierającą soki, dżemy, nalewki i nie tylko.

Świeże owoce

Opis

Świeże owoce

Mrożone owoce

Opis

Mrożone owoce

Dżemy

Opis

Dżemy

Soki

Opis

Soki

Smoothie

Opis

Smoothie

Wina

Opis

Wina

Likiery

Opis

Likiery

Nalewki

Opis

NalewkiWkrótce...