Prezentowana oferta zawiera naturalne produkty z owoców pochodzącego z Kamczatki wiciokrzewu, m.in. dżemy. Uprawa ekologiczna jagody kamczackiej daje pewność, że pozyskany surowiec będzie miał najwyższą jakość i wspaniały smak. Przetwory dostępne na stronie Ekojagoda.pl zawierają wyłącznie owoce i nieco cukru, by złagodzić ich cierpko-kwaśne nuty. To niezwykły dodatek mogący urozmaicić:

  • kanapki,
  • wypieki,
  • shaki,
  • koktajle.

Nieustannie dbamy o wysokie standardy produkcji, starannie selekcjonując składniki. Dzięki temu oferujemy klientom najlepsze wyroby! Dostępny u nas dżem z jagody kamczackiej jest pakowany w słoiki o pojemności 220 g. 100 g produktu powstaje z aż 80 g surowca! Zamówienie można złożyć telefonicznie lub mailowo. Na stronie znajduje się również formularz kontaktowy umożliwiający przesłanie pytań dotyczących oferowanego asortymentu.

Na naszej plantacji używamy wyłącznie naturalnych nawozów, co gwarantuje, że owoce zachowują prozdrowotne właściwości. Są znane z dużej zawartości witamin (m.in. A, C, B). Jagoda kamczacka z uprawy ekologicznej zawiera też antyoksydanty i sole mineralne. Idealnie nadają się na przetwory. Jest składnikiem wielu dań, nie tylko słodkich, lecz także wytrawnych (np. sosów do mięs).